Visual Admin (6.x-0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања
