Visual Admin (6.x-0.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Update options
te: ఎంపికలను తాజాకరించు

en: Publish
te: ప్రచురించు
