Visual Admin (6.x-0.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Path
tr: Yol

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Number of rows
tr: Satır sayısı

en: Edit group
tr: Grubu düzenle

en: Add group
tr: Grup ekle

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
tr: Menü sistemi sadece sistem yollarını barındırsa da görüntülemek için URL takma adlarını kullanır. %link_path yolu %normal_path olarak kaydedilmiştir.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '@link_path' yolu geçeriz ya da gerekli erişim izniniz yok.
