Visual Admin (6.x-0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
