Visual Admin (6.x-0.2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Path
ar: المسار

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
ar: يخزن نظام القوائم مسارات النظام فقط، لكن سيستخدم المسار البديل للعرض. حُفِظ %link_path على الصورة %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@link_path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.
