Visual Admin (6.x-0.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: Update options
ast: Anovar les opciones
