Visual Admin (6.x-0.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bs: Meni sistem čuva samo sistemske putanje ali će koristiti URL zamjenu za prikaz. %link_path je sačuvan kao %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bs: Putanja '@link_path' je ili neispravna ili vam je onemogućen pristup.
