Visual Admin (6.x-0.2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Path
cy: Llwybr

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
cy: Mae'r system dewislen yn storio llwybrau system yn unig, ond fydd yn defnyddio enw arall URL i ddangos. Mae %link_path wedi ei storio fel %normal_path.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cy: Mae llwybr '@link_path' un ai'n annilys neu nid oes gennych fynediad ato.
