Visual Admin (6.x-0.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
eo: La menusistemo konservas nur sistemajn vojojn, sed uzos la URL-kromnomo por montri. %link_path konserviĝis kiel %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
eo: La vojo '@link_path' estas aŭ nevalida aŭ vi ne rajtas aliri ĝin.
