Visual Admin (6.x-0.2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Path
et: Tee

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
et: Menüüsüsteem salvestab ainult süsteemsed teekonnad, kuid kasutab näitamisel aliasi. %link_path salvestati kui %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@link_path' on kas vale või sul puudub sellele ligipääs.
