Visual Admin (6.x-0.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Path
fa: مسیر

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Edit group
fa: ویرایش گروه

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fa: سیستم منو فقط مسیرهای سیستم را ذخیره می‌کند، اما برای نمایش از نام مستعار استفاده می‌کند. %link_path به صورت %normal_path ذخیره شده است

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '@link_path' نامعتبر است یا شما اجازه دسترسی به آن را ندارید.
