Visual Admin (6.x-0.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Group
fil: Grupo

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Path
fil: Landas

en: Update options
fil: Mga pagpipilian sa pagbabago
