Visual Admin (6.x-0.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
gl: O menú do sistema só almacena as rutas do sistema, pero empregará o alias de URL para mostralas. %link_path foi almacenada como %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '@link_path' non é unha ruta válida ou non ten acceso a ela.
