Visual Admin (6.x-0.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
