Visual Admin (6.x-0.2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Group
ja: グループ

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Path
ja: パス

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Number of rows
ja: 行数

en: Edit group
ja: グループを編集

en: Add group
ja: グループの追加

en: Uploaded file is not a valid image
ja: アップロードされたファイルは正しいイメージではありません

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
ja: メニューシステムはシステムパスのみを格納しますが、表示にはURLエイリアスを使用します。 %link_path は %normal_path として格納されました。

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '@link_path' が正しくないか、アクセス権がありません。

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
ja: 画像はリサイズされませんでした。<a href="@url">画像キャッシュ</a>のインストールを検討して下さい。
