Visual Admin (6.x-0.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Path
ka: გზა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
