Visual Admin (6.x-0.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.
