Visual Admin (6.x-0.2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌
