Visual Admin (6.x-0.2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.
