Visual Admin (6.x-0.2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Edit group
nn: Rediger gruppe

en: Add group
nn: Legg til gruppe
