Visual Admin (6.x-0.2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Group
pl: Grupa

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Number of rows
pl: Liczba wierszy

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
pl: System menu przechowuje jedynie ścieżki systemowe, choć korzysta z aliasów podczas wyświetlania odnośników. Adres %link_path został zapisany jako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka @link_path jest nieprawidłowa lub użytkownik nie posiada odpowiednich uprawnień.
