Visual Admin (6.x-0.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول
