Visual Admin (6.x-0.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Path
sv: Sökväg

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Number of rows
sv: Antal rader

en: Edit group
sv: Redigera grupp

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Uploaded file is not a valid image
sv: Den uppladade filen är inte en giltig bild

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sv: Menysystemet lagrar enbart systemsökvägar, men kommer att använda URL-aliaset för visning. %link_path har lagrats som %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "@link_path" är antingen ogiltig eller så har du inte behörighet till den.

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
sv: Bilden kommer inte att skalas. Överväg att installera <a href="@url">Imagecache</a>.
