Visual Admin (6.x-0.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Group
ur: گروپ

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Path
ur: پاتھ

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ur: پاتھ '@link_path' یا تو غلط ہے یا پھر آپ کو اس تک رسائی حاصل نہیں ہے۔
