Visual Admin (6.x-0.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
