Visual Admin (6.x-0.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bo: འདེམས་བྱང་མ་ལག་གིས་མ་ལག་གི་སྦྲེལ་ལམ་ཁོ་ན་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ་ཡིན། ཡིན་ཡང་འཆར་དུས་སུ་དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་བེད་སྤྱོད་པ་དང། དཔེར་ན་%link_path་ནི་%normal_path་སྤྱད་ནས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: སྦྲེལ་ལམ་@link_path་ནི་ཕན་ནུས་མེད་པའམ་ཁྱེད་ལ་སྤྱོད་དབང་མི་འདུག
