Visual Admin (6.x-0.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
