Visual Admin (6.x-0.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Path
he: מיקום

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Uploaded file is not a valid image
he: הקובץ שהתקבל במערכת אינו תמונה.

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
he: מערכת התפריטים מאחסנת רק נתיבים, אם תשתמש בכינוי כתובת ה-URL לתצוגה. %link_path אוחסן כ-%normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.
