Visual Admin (6.x-0.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Path
hu: Útvonal

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Uploaded file is not a valid image
hu: A feltöltött fájl nem megfelelő

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hu: A menürendszer csak belső útvonalakat tárol, de az útvonal álveneveket megjelenítéskor használja. %link_path ezért %normal_path formában lett tárolva.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: „@link_path” útvonal érvénytelen, vagy nincs megfelelő jogosultság az eléréséhez.

en: ImageCache preset %id: %name and corresponding actions saved.
hu: ImageCache előbeállítás %id: %name és a szükséges akciók el lettek mentve.
