Visual Admin (6.x-0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू
