Visual Admin (6.x-0.2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Path
nl: Pad

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Uploaded file is not a valid image
nl: Ge&uuml;pload bestand is geen geldige afbeelding

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
nl: De grootte van de afbeelding wordt niet gewijzigd. Overweeg <a href="@url">Image cache</a> te installeren.

en: Parent group of the new item ID
nl: Bovenliggende groep van het nieuwe item-ID

en: --None--
nl: --Geen--

en: Add button
nl: Toevoegen-knop
