Visual Admin (6.x-0.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ
