Visual Admin (6.x-0.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Uploaded file is not a valid image
sk: Nahrávaný súbor nie je platný obrázok

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sk: Menu systém obsahuje iba systémové cesty, ale pre zobrazenie sa použijú URL aliasy. %link_path bol uložený ako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Zadaná cesta '@link_path' nie je správna alebo nemáte do nej prístup.
