Visual Admin (6.x-0.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Path
ta: பாதை

en: Update options
ta: புதுப்பித்தல் தெரிவுகள்

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே
