Visual Admin (6.x-0.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
th: ตำแหน่งพาธ '@link_path' ไม่ถูกต้อง หรือคุณยังไม่ได้ หรือ คุณไม่สามารถเข้าถึงได้
