Visual Website Optimizer (6.x-1.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
