Visualize (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Views
he: היבטים

en: Options
he: אפשרויות

en: Bar
he: סרגל

en: Line
he: שורה

en: sort by @s
he: מין לפי @s

en: Graph type
he: סוג גרף
