Visualize (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: title
hu: cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Views
hu: Nézetek

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Area
hu: Terület

en: Line
hu: Sor

en: colors
hu: színek

en: sort by @s
hu: rendezés @s szerint

en: Pie
hu: Torta
