Visualize (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: Options
lv: Opcijas

en: Line
lv: Līnija

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s
