Visualize (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Views
ru: Представления

en: Options
ru: Параметры

en: Area
ru: Область

en: Bar
ru: Полоса

en: Line
ru: Строка

en: width
ru: ширина

en: height
ru: высота

en: sort by @s
ru: сортировать по @s
