Easy Translator (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Comments
af: Kommentaar

en: Overview
af: Oorsig

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Source
af: Bron

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Translate
af: Vertaal
