Easy Translator (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Comments
bg: Коментари

en: Overview
bg: Обзор

en: Links
bg: Връзки

en: Source
bg: Източник

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Translate
bg: Преведи

en: No strings found for your search.
bg: Не са открити стрингове при търсенето.
