Easy Translator (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: Comments
ca: Comentaris

en: Overview
ca: Resum

en: Links
ca: Enllaços

en: n/a
ca: n/d

en: Source
ca: Font

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Translate
ca: Tradueix

en: Multilanguage
ca: Multilingüe

en: No strings found for your search.
ca: No s'han trobat cadenes per a la vostra cerca.

en: Translator
ca: Traductor
