Easy Translator (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: Comments
cs: Komentáře

en: Overview
cs: Přehled

en: Links
cs: Odkazy

en: n/a
cs: není

en: Source
cs: Zdroj

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Translate
cs: Přeložit

en: Target
cs: Cíl

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný

en: No strings found for your search.
cs: Nebyly nalezeny žádné řetězce.
