Easy Translator (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Links
eu: Estekak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Source
eu: Iturburua

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Translate
eu: Itzuli

en: Multilanguage
eu: Hizkuntz aniztasuna

en: No strings found for your search.
eu: Ez da katerik aurkitu zure bilaketarako.
