Easy Translator (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Actions
is: Gerðir

en: Language
is: Mál

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Overview
is: Yvirlit

en: Deleted
is: Strikað

en: Translate
is: Týð

en: No strings found for your search.
is: Eingir streingir samsvaraðu við tína leiting.
