Easy Translator (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Comments
fr: Commentaires

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Links
fr: Liens

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Translate
fr: Traduire

en: Target
fr: Cible

en: Multilanguage
fr: Multilingue

en: No strings found for your search.
fr: Aucune chaîne trouvée.

en: Translator
fr: Traducteur
