Easy Translator (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Language
gl: Idioma

en: Comments
gl: Comentarios

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Links
gl: Ligazóns

en: n/a
gl: n/d

en: Source
gl: Orixe

en: Deleted
gl: Borrado

en: Translate
gl: Traducir

en: Target
gl: Destino

en: No strings found for your search.
gl: Non se atoparon cadeas na búsqueda.
