Easy Translator (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Translate
gu: ભાષાંતર
