Easy Translator (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: n/a
hu: n. a.

en: Source
hu: Forrás

en: Deleted
hu: Törölt

en: Translate
hu: Fordítás

en: Target
hu: Cél

en: Multilanguage
hu: Többnyelvűség

en: No strings found for your search.
hu: Egy karaktersorozat sem illeszkedik a feltételekre.

en: Translator
hu: Fordító
